sayfa iconKURUMSAL

Vizyon Misyon

Vizyonumuz

Tarih ve Kültür Şehri Muradiye'yi yerel yönetimde lider, cazibe merkezi bir şehir haline getirmektir.


Muradiye Belediyesi, paydaşlarının beklenti ve ihtiyaçlarına yönelik çözümler üreten, ülkemizdeki ve dünyadaki iktisadi ve sosyal gelişmeleri gözlemleyip, analiz ederek uygun stratejiler ve projeler geliştiren, paydaşları tarafından şehir yönetimine katılımın üst düzeyde sağlandığı, toplumsal değerlerimize saygılı ve özgün bir yönetim anlayışını benimsemiştir.


Belediyemiz, verdiği hizmetlerde uluslararası standartları yakalamak, sürekli gelişim ve sürdürülebilirlik ilkesiyle etkin projeleri hayata geçirmek suretiyle, yerel yönetim alanında ulusal ve uluslararası arenada önemli rol oynayacaktır.


Tarih ve kültür şehri Muradiye'yi, huzur ve emniyet ortamını geliştirecek uygulamalar ve yaşam alanlarının niteliğini yükseltecek yatırımlarla bir cazibe merkezine dönüştürerek, halkımıza Muradiyeli olmanın gururunu yaşatacağızMisyonumuz

Tarih ve  Kültür Şehri Muradiye'deki tüm paydaşlarımıza; kaliteli, şeffaf, verimli ve etkin belediyecilik hizmetlerini, katılımcı bir yerel yönetim anlayışı ile sunarak;Muradiye'lilerin ekonomik ve sosyal refah seviyesini yükseltmektir.


Muradiye geçmişten günümüze farklı inanç ve kökenlere mensup sakinlerinin hayat vererek renklendirdiği sosyal dokusu, tarihi ve turistik zenginlikleri ile İstanbul içinde stratejik bir konuma sahiptir. İlçede yer alan zenginliklerin bilincinde olan kurumumuz; var olan nadide dokunun zarar görmesine izin vermeden gelecek nesillere aktarılmasını sağlarken, gelişen çağın ihtiyaçlarını karşılayacak şekilde sağlıklı,  güvenli, fen ve sanat normlarına uygun hizmetler üretmektedir.


Muradiye Belediyesi,


    - Sahip olduğu tabii, kültürel, toplumsal zenginlikleri gelecek kuşaklara aktaracak şekilde sürekli gelişimi,

    - Kaynaklarından azami düzeyde fayda sağlamayı,

    - Hizmet sunumunda adil ve şeffaf olmayı,

    - Paydaş odaklı yönetimi,

    - Mükemmeli hedefleyen müessir ve nitelikli belediyeciliği,


misyon edinmiştir.

SOSYAL MEDYA'DA TAKİP ET

E-BÜLTEN Güncel duyurulardan ve gelişmelerden
haberdar olmak için kayıt olun.

Yenişehir Mah. 113. Sok. No:2 Muradiye / VAN
0432 451 20 16

Copyright © 2018 Muradiye Belediyesi | Tüm Hakları Saklıdır
jdbf