sayfa iconBAŞKAN

Başkanın Mesajı

Sevgili Muradiyeliler,


Van'ın huzur bulduğu yerdeyiz ama başladığımız noktada değiliz.


Muradiye'yi şehr-i emin mantığıyla çok daha ötesine, en az 20 yıl sonrasıyla planlayarak geleceğe taşıyoruz.


Merkezi ilçelerin sahip olduğu hizmet kalitesi ve standardına yaşamın her alanına etki eden projelerimiz, yatırımlarımız ve hizmetlerimizle ulaşıyoruz. Anadolu’nun Van’a, Van'ınn Avrupa’ya açılan kapısında açığa çıkardığımız cevheri, kent yaşamına kattığımız cazibesi ile göz kamaştıran, değer kazanan ve yaşama memnuniyeti artan bir şehir oluşturuyoruz.


Tarihi, kültürü, kendine has özellikleri ve güzellikleri ile her parçasıyla bütünleşen bir motifi oluşturuyoruz. İlmek ilmek dokunan bir motif. Her ilmeğinde sevginin, emeğin, insana verilen değerin izlerini taşıyan, birlik ve beraberliğin gücüyle dayanıklılığı artan, güven veren, sıcaklığı hissedilen ve huzurla yaşanan bir motif… Sevgili Kardeşim,

Emanetinizi saklanan bir hak değil, birlikte sürdürdüğümüz irade ve idare ile değerlenen, korunan ve yükseltilen bir güç kaynağı olarak değerlendiriyoruz. Bu sebebledir ki bizim için her zaman ‘Vatandaş Patron.’


Muradiye'de yaptığımız her işte, yönetimin gerçek sahibi olan sizin istek, talep ve beklentilerinize uygun çözümler sağlıyoruz. Muradiye'de yaşayan herkesin şehre aidiyet bağını kuracak, bu bağı güçlendirecek hizmetleri daha çok önemsiyoruz.


7 gün 24 saat esasıyla çalışan 432 451 20 16 No’lu İletişim Merkezimiz, beyaz masamız ve sokağınızdaki mobil beyaz masamız ile iletişimi güçlü bir belediyecilik sunuyoruz.


Sosyal tesisimiz, kültür merkezlerimiz, eğitim birimlerimiz, spor alanlarımız, parklarımız, yeşil alanlarımız, halkın kullanımına sunduğumuz sahillerimiz ve tamamladığımız 100’e yakın projemizle, Muradiyemizi bir çekim merkezi haline getirdik. Muradiye için her hayalimizi gerçekleştirdik, diğer hayallerimizi de gerçeğe dönüştürmeye devam ediyoruz.


Muradiye'nin her alanda kalkınması, bölgesinde bir çekim merkezi olması, eğitim, sağlık ve ulaşımı ile modern yaşamın tüm imkanlarına sahip bir ilçe olması yolundaki çalışmalarımızı sizin desteğinizle sürdürmeye devam ediyoruz. Sevgili Kardeşim,


Kendi kendine yeten Muradiye hayalimizi birlikte başardık.


Muradiye Belediyesi olarak ilçemizi vizyon projelerle geliştiriyor, kimliğini koruyarak planlı gelişmesini sağlıyoruz.Muradiye için çizdiğimiz “Eğitim Kenti Muradiye” ve “Denizle Anılan Muradiye” vizyonumuz ile Muradiye'de yaşama ayrıcalığını ve ilçemizin günü birlik ziyaretçi potansiyelini arttıracak yeniliklerle hizmetimizi sürdürüyoruz.


Sevgi, saygı ve muhabbetlerimle…

SOSYAL MEDYA'DA TAKİP ET

E-BÜLTEN Güncel duyurulardan ve gelişmelerden
haberdar olmak için kayıt olun.

Yenişehir Mah. 113. Sok. No:2 Muradiye / VAN
0432 451 20 16

Copyright © 2018 Muradiye Belediyesi | Tüm Hakları Saklıdır
jdbf