Belediyemizden Son  İftar Yemeği  

Kutlama Programları

Belediyemizden Son  İftar Yemeği  

         Muradiye Kaymakamlığı yanında bulunan Lise caddesinde  Belediyemiz tarafından 23 Haziran 2017  günü 1000 kişilik iftar yemeği verildi.Kaymakamımız ve Belediye Başkan Vekilimiz Sayın Mehmet Fatih ÇELİKEL ,kurum amirlerimiz ve halkımız iftar yemeğinde bir araya geldi.İftar yemeğinden önce halkımıza ilahi dinletisi gerçekleştirildi.İftar yemeğinin  ardından çocuklarımıza Hacıvat ve Karagöz oyunu oynandı.Çocuklarımız güzel vakit geçirdi.​KATEGORİDEKİ DİĞER HABERLER

İlçemizde Bayramlaşma

       İlçemizde yapılan Ramazan Bayramı Kutlamalarına çerçevesinde ilk olarak Kaymakamız ve Belediye Başkan Vekilimiz Sayın Mehmet Fatih ÇELİKEL Merkez Camide Bayram Namazına mütakiben vatandaşlarımızla bayramlaştı.
       Saat: 08.00 da ilçemiz Ünseli Mahallesini ziyaret eden Sayın Başkanımız, mahalle sakinleriyle bir araya gelerek gelenekselleşmiş Bayram Kahvaltısına katıldı.
       Saat:09:00 da ilçemiz saat kulesi önünde Kaymakamlığımız ve Belediyemizin Bayramlaşma Çadırında Muradiyeli halkımızla bayramlaşan Sayın Başkanımız daha sonra sırasıyla Muradiye Devlet Hastanesi ,İlçe Emniyet Müdürlüğü ve İlçe Jandarma Komutanlığına giderek görevi başında bulunan personelimizin Bayramlarını tebrik etti. Sayın Başkanımız şehit ve gazi ailelerimizi ziyaret ettikten sonra Alpaslan Karakoluna giderek askerlerimizle bayramlaştı.

DEVAMI

Ramazan Bayramı

Muradiye Belediyemizin düzenlemiş olduğu Ramazan Bayramı etkinliği saat 9 da saat kulesi önünde kurulacak olan bayramlaşma çadırında gerçekleştirilecektir. Tüm halkımız davetlidir.

DEVAMI

Başkanımız

Etkinlik Takvimi

Foto Galeri

  •  İlçemizde 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı Kutlamaları

Videolar