Başkanımızdan Çocuklarımıza Park  Hizmeti

İlçemizden Haberler

Başkanımızdan Çocuklarımıza Park  Hizmeti

        Belediye Başkanımız Mehmet Fatih ÇELİKEL ‘in talimatlarıyla ilçemiz merkez ve mahallelerinde çocuk parkları kuruldu.İlçemiz merkezinde beş (5) adet olmak üzere toplamda on dört(14) adet çocuk parkı,Park ve Bahçeler Müdürlüğümüzce kurulumları tamamlanmış olup çocuklarımızın hizmetine sunulmuştur.

 
 
 

KATEGORİDEKİ DİĞER HABERLER

15 Temmuz Şehitlerimiz Anma Demokrasi ve Milli Birlik Günü Etkinlikleri Demokrasi Nöbetleri Devam Ediyor...

            Cumhurbaşkanlığımız Himayelerinde Gerçekleştirilen 15 Temmuz Şehitleri Anma, Demokrasi ve Milli Birlik Günü Etkinlikleri kapsamında 15 Temmuz Cumartesi günü  da Kaymakamımız ve Belediye Başkan Vekilimiz Sayın Mehmet Fatih ÇELİKEL ,İlçe Kurum İdari Amirlerimiz, Siyasi Teşkilatlar  ve Vatandaşlarımızın katılımıyla saat : 16:00 da Hükümet Konağı önünden Hastane Caddesine doğru milli birlik yürüyüşü gerçekleştirildi. Yürüyüşten sonra Hastane Caddesine kurulan 15 Temmuz  Platform da  Saygı Duruşu ve İstiklal Marşımızın okunulmasıyla program başladı. Şehitlerimizin ruhuna okunan Kur’an Tilavetinden sonra 15 Temmuz Sinevizyon gösterimi ve Şehitlerimizin isimlerinin yazılı olduğu slayt yayınlandı. Program daha sonra MHP İlçe Başkanı Sayın Vezir ÇAVUŞOĞLU ve AKP İlçe Başkanı Sayın İbrahim VANLI günün anlam ve önemini belirten konuşmalarını gerçekleştirdi. Sayın Kaymakamımız ve Belediye Başkan Vekilimiz “Milli Birlik ve Beraberliğimizi “vurgulayan konuşmasının ardından vatandaşlarımıza “Meydanlardan Ayrılmayın Demokrasi Nöbetine Devam Ediyoruz” dedi.15 Temmuz’u 16 Temmuz a bağlayan gece yarısı saat 00:13 de tüm camilerimizde Sela okunarak Demokrasi Nöbetleri devam etmektedir.

DEVAMI

15 Temmuz Şehit Yakınları ile Gazi ve Aileleri ile Akşam Yemeği Yenildi

         Cumhurbaşkanlığımız himayelerinde gerçekleştirilen 15 Temmuz Şehitleri Anma, Demokrasi ve Milli Birlik Günü Etkinlikleri kapsamında 14 Temmuz Cuma Günü Cuma Namazından önce Şehit olan Vatandaşlarımız için Mevlid–i Şerif okunulması ve vatandaşlarımıza ikramda bulunuldu. Aynı günün akşamında Saat : 19:00 da Kaymakamımız ve Belediye Başkan Vekilimiz Sayın Mehmet Fatih ÇELİKEL ,İlçe Kurum İdari Amirlerimiz ve 15 Temmuz Şehit yakınları ile Gazi ve Ailelerinin katılımlarıyla  İlçemiz Öğretmen Evi bahçesinde akşam yemeği verildi.DEVAMI

Başkanımız

Etkinlik Takvimi

Foto Galeri

  •  İlçemizde 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı Kutlamaları

Videolar